Farby do malowania dachu

Farby do malowania dachu

Każdy dach z blachy prędzej czy później będzie potrzebował malowania lub renowacji. Dobranie dobrej farby do dachów jest czynnikiem mającym istotny wpływ na trwałość oraz estetykę pokrycia naszego domu.

Z pomocą przychodzą nam znani producenci – m.in. świetne farby dekoral oraz farby teknos kirjo, przeznaczone do malowania dachów zarówno ocynkowanych, stalowych, aluminiowych czy też miedzianych.

Sklep internetowy ArtMark (www.sklep.artmark.pl) posiada w swojej ofercie farby do dachów wspomnianych producentów w atrakcyjnych cenach:

– Farby Dekoral Fawinyl C to produkty przeznaczone do malowania zarówno nowych powierzchni dachowych jak również tych, które miały już kontakt z warunkami atmosferycznymi. Powierzchnie pod malowanie powinny zostać odtłuszczone oraz pozbawione ognisk korozji. Pokrywanie dachu powinno odbywać się w odpowiednich warunkach – blacha nie powinna być ani nagrzana ani wilgotna. Nanoszenie powinno odbywać się poprzez stosowanie pędzla lub natrysku – pożądany efekt otrzymamy po zastosowaniu 2-3 warstw.

– Farby do dachów teknos kirjo to podobnie jak w przypadku firmy dekoral, najwyższej jakości produkty do ochrony pokryć z blachy. Jedną z zalet tych farb jest fakt, iż teknos kirjo aqua umożliwia również malowanie dachów blaszanych które były już wcześniej pokryte akrylowymi lub alkilowymi farbami. W przypadku farb teknos dodatkową zaletą jest możliwość zabarwienia ich wg dostępnego wzornika kolorów.

Tanie farby które są dostępne w sklepie internetowym ArtMark swoją atrakcyjną cenę zawdzięczają bliskiej współpracy firmy z największymi producentami – m.in. dzięki temu wykwalifikowani pracownicy są w stanie doradzić Państwu w odpowiednim doborze najlepszego produktu, który zagwarantuje najwyższą jakość na długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *